SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Banes me qira te Sllovenia Sport_3 dhoma gjumi
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
Dje 20:02
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
3
Banjo :
2
Madhësia :
93 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Kondicioner, Ballkon, Parking Privat, Parking Rrugor
ID e produktit :
129283
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Leshoj banes me qira te Sllovenia Sport, banesa ështe e mobiluar, 93m2
Banesa posedon:
- 3 dhoma gjumi
- salloni dhe kuzhine
- banjo
- ballkon
- koridor
Çmimi me marveshje

Kontakt_WhatsApp_Viber:
045/ 19 00 19 & 045/ 641 794
Informata rreth publikuesit
Arber
Prishtinë
045 190019
Sllovenia Sportit [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »