SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Banes me qira ne LAGJE TE SPITALIT
Çmimi :
€220.00
Kategoria :
Postuar :
Dje 12:35
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
1
Banjo :
1
Madhësia :
61 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Kondicioner, Ballkon, Parking Privat, Parking Rrugor
ID e produktit :
129284
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Leshoj banes me qira ne Lagje te Spitalit, banesa eshte ne katin e 3te, me uje dhe rryme 24h. Hyrje me kod. Lift me kod. E mobiluar, me te gjitha kushtet per banim. E pershtatshme per familjare apo cifte.
Banesa posedon:
- dhome gjumi
- sallon dhe kuzhine
- banjo
- ballkon
- koridor
Me qmim 220euro

Kontakt_WhatsApp_Viber:
045/ 19 00 19 & 045/ 641 794
Informata rreth publikuesit
Arber
Prishtinë
045 190019
Lagjja e Spitalit [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »