SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
SHTEPI ME QIRA NE LAGJEN '038'
Çmimi :
€1,600.00
Kategoria :
Postuar :
Dje 13:09
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
6+
Banjo :
4
Madhësia :
390 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Kondicioner, Garazh, Pushimore, Kopsht, Ballkon, Parking Privat, Shteg në Oborr, Parking Rrugor
ID e produktit :
129305
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shtepia eshte e ndertuar ne 7.5 ari truall dhe ka 390 m² per banim dhe 50 m² podrum.

RENDITJA:

Kati i parè:
Sallon me kamin
Kuzhinè
Banjo
Garazhè
2 Terasa dhe
1 Apartament me sallon e kuzhinè, dhomè gjumi dhe banjo.

Kati i dytè:
3 Dhoma gjumi
1 Dhomè gjumi MASTER me Banjo e Garderobè
2 Banjo
4 Ballkona;

Shtepia eshte super e mobiluar me mobilje nga Anglia
Nxemje qendrore
Kopsht me stil anglez
Bunar (Pus) me pompa


Çmimi: 1600€

Kontakti:
Real Esate Imobanimi
Tel: 45 951 358
Viber: 049882 380
imobanimi@gmail.com
Informata rreth publikuesit
Da Vinci Real Estate
Prishtinë
045 951 358
Lagjja 038 [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »