SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
SHITET banesa 88.39 m² në Ferizaj, tek "Lagjia e RE"
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
6 Tetor
Fletë Poseduese :
Po
Mobilimi :
Pamobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
1
Madhësia :
88 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Oxhak, Kopsht, Ballkon, Parking Rrugor
ID e produktit :
129323
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
SHITET banesa 88.39 m² tek "Lagjia e RE" në Ferizaj.

88.39 m² | Sallon me kuzhinë | 2 Dhoma gjumi | Banjo | Shpajz | Ballkon | Oxhak | Nxemje qëndrore


• Kati 7 i banimit
• Sallon me kuzhinë
• 2 dhoma gjumi
• Banjo
• Shpajz
• Ballkon
• Oxhak
• Nxemje qëndrore
• 24h monitorim
• Mirëmbajtje të vazhdueshme
• Rojtar Fizik
• Oborr të mrekullueshem
• Verandë private vetëm për banorët
• Shkolla fillore dhe të mesme shumë afër
• Restaurante dhe supermarkete etj


Çmimi:
Me marrëveshje

Për më shumë informata:

045 610 444 (+Viber, Whatsapp)

www.facebook.com/pema.patundshmeri 
Informata rreth publikuesit
Pema Patundshmëri
Ferizaj
+37745610444
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »