SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
|PEMA|-SHITET banesa 98.25 m² në Ferizaj, tek Lagjia e RE
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
8 Tetor
Fletë Poseduese :
Po
Mobilimi :
Pamobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
2
Madhësia :
98 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Oxhak, Kopsht, Ballkon, Parking Rrugor
ID e produktit :
129327
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
SHITET banesa 98.25 m² tek "Lagjia e RE" në Ferizaj.

98.25 m² | Sallon me kuzhinë | 2 Dhoma gjumi | Banjo | Wc ndaras | Shpajz | Ballkon | Oxhak | Nxemje qëndrore


Në katin e 7 të objektit me ashensor, ndodhet kjo banesë me sipërfaqe 98.25 m² e ndarë në: sallon me kuzhinë, 2 dhoma gjumi, banjo, wc ndaras, shpajz, ballkon.


Objekti ku ndodhet banesa karakterizohet me materiale shumë cilësore, si brenda banesës ashtu edhe në koridoret e jashtme.
Gjithashtu objekti ka monitorim 24h nga kamerat, mirëmbajtje të vazhdueshme dhe rojtar fizik.


Banesa ka afër shkollën fillore "Gjon Serreçi", shkollat e mesme(gjimnazin, mjekësin, muzikën), çerdhe, spitalin, supermarkete, fitness, restaurant etj.


Objekti ka një oborr shumë të bukur, këndin e lojrave, gjithashtu ka Verandë private ku banorët e objektit mund ta përdorin
.

Çmimi:
Me marrëveshje

Për më shumë informata:

045 610 444 (+Viber, Whatsapp)

www.facebook.com/pema.patundshmeri 
Informata rreth publikuesit
Pema Patundshmëri
Ferizaj
+37745610444
4 Llullat [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »