SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet shtepia ne lagjen Llapnasell
Çmimi :
€160,000.00
Kategoria :
Postuar :
Dje 18:43
Fletë Poseduese :
Po
Dhoma gjumi :
4
Banjo :
3
Madhësia :
289 m²
ID e produktit :
129339
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet shtepia prej 289 m^2 me 3.8 ari truall ne lagjen Llapnasell.

Shtepia eshte dy kateshe dhe ka kete renditje:
Kati i pare: 1-sallon me kuzhine,
1-shpajz,
1-dhome gjumi,
1-banjo.
Kati i dyte: 3-dhoma gjumi,
2-banjo dhe ballkona.
Shtepia posedon edhe garazhd.

www.inon-ks.com 
049707173
Informata rreth publikuesit
Inon Design-Construction
Prishtinë
049707173
Llapnasell [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »