SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet Apartament
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
27 Korrik '16
ID e produktit :
129342
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Ky apartament 1+1 është i mirëorganizuar në një sipërfaqe te organizuar ne menyre racionale pavarsisht formes, me orientim nga perëndimi. Si rezultat i formës kompakte të apartamentit dhe ekspozimit minimal me ambientin e jashtëm, ai ofron mbrojtje e menaxhim të mirë termik.Dhoma e ditës integron hapësirën e ndenjjes, gatimit dhe ngrënies e cila ka akses direkt ne llozhe. Dhoma e gjumit pozicionohet afer ndenjes dhe tualetit. Tualeti është i shfrytëzueshëm nga të dyja zonat, të natës dhe të ditës.
Informata rreth publikuesit
Ester
0698360268
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »