SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
PËR SHITJE - Banesë me 4 dhoma gjumi
Çmimi :
€880.00
Kategoria :
Postuar :
17 Korrik
Dhoma gjumi :
4
Banjo :
2
Madhësia :
130 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Garazh, Ballkon, Parking Privat
ID e produktit :
129343
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Ofrohet PËR SHITJE Banesë me 4 dhoma gjumi me vendparkim dhe depo 36m² në lagjen Kodra e Diellit përballë "banesave të bardha" në Prishtinë

130m²│4 dhoma gjumi│2 ballkona│2 banjo
▁▁▁
Banesa ndodhet në katin e 3-të në një objekt të ri me 2 ashensorë shumë afër rrugës kryesore dhe orientuar drejt jug-lindjes.

Kjo banesë përfshinë 130m² dhe përbëhet nga 4 dhoma gjumi, sallon me kuzhinë, 2 koridore, 2 ballkone, 1 depo dhe 2 banjo.
Në momentin që futemi në banesë ndodhet një koridor ku ka hapësirë të mjaftueshme për komunikim dhe paradhomë; prej këtu në ballë është një dhomë gjumi ndërsa në të djathtë qasemi në sallon me kuzhinë shumë komode dhe shumë e ndriquar.

Prej koridorit të parë në të majtë gjendet një derë që të qon tek koridori i dytë ku ndodhen 3 dhoma tjera të gjumit, njëra prej të cilave me ballkon, 1 depo dhe 1 banjo.

E gjithë kjo bën që secili anëtar i familjes të ketë qetësinë dhe privatësinë e nevojshme.

Së bashku me banesën ofrohet edhe vendparkimi në garazhë 20m² së bashku me depo 16m².

Banesa mund të ofrohet edhe me mobilje si në foto me vlerë prej 5'000€.

Çmimi i banesës pa mobilje 900 €/m²
Çmimi i vendparkimit me depo 12'000€

Çmimi total 129'000€

Për më shumë informata:

✆ 049 15 16 17
✆ 044 15 16 17 [+Viber]
✉ info@kompas-ks.com
🌐 www.kompas-ks.com 

Kompas Patundshmëri

#kompas #patundshmeri #shitje #banese #prishtine #bregu #diellit
Informata rreth publikuesit
Kompas Patundshmëri
Prishtinë
044/049 151617
Bregu i Diellit [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »