SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet Apartament, Rezidenca Magnet
Çmimi :
€799.00
Kategoria :
Postuar :
27 Korrik '16
Fletë Poseduese :
Po
Mobilimi :
Pamobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
2
Madhësia :
91 m²
ID e produktit :
129345
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Ky apartament 2+1 është i orientuar nga jugu, si dhe ka të ndarë zonën e natës nga ajo e ditës. Prezantimi i parë në të bëhet me një korridor hyrës i cili të con në zonën e ditës tek e cila bashkohen funksionet e ndenjies, gatimit dhe ngrënies . Ajo ka gjithashtu hapësirë të bollshme e të mirëndriçuar falë vetratave, të cilat kanë dalje në llozhe.

Dhoma martesore ka një hapësirë të bollshme dhe të organizuar (mundesi per krijim garderobe). Ka një tualet personal si dhe akses ne nje llozhë të dytë. Dhoma tjetër e gjumit eshte e bollshme dhe e mirë ndricuar si dhe akses ne llozhë. Tualeti për përdorim nga të dyja ambientet, të natës dhe të ditës gjendet prane hyrjes se apartamentit.
Informata rreth publikuesit
Ester
0698360268
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »