SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet banesa 3 dhomshe 93m2,ne katin e 5-te, Bregu i Diellit
Çmimi :
€700.00
Kategoria :
Postuar :
30 Prill '17
Fletë Poseduese :
Po
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
2
Madhësia :
93 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Garazh, Pushimore, Oxhak, Kopsht, Ballkon, Parking Privat, Parking Rrugor
ID e produktit :
129352
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet banesa ndertim i Linprojekt, 3 dhomeshe 93m2, kati 5-te, ne lagjen Bregu i Diellit, perballe banesave te Standardit. Banesat jane ne ndertim e siper dhe pritet te perfundojne ne fund 2016.
- salloni me kuzhine e trepezari
- 2 dhoma gjumi
- banjo
- shpajz
- ballkon
- koridor
Hapesire e gjelbruar, kendi i lojrave per femije, parking te jashtem dhe te brendshem.
Qmimi eshte 700 euro per m2.

Agjensioni Dion në Prishtinë
038 520 063, 044 147 956 ose 049 147 956
viber +37744147956
agjensioni-dion@hotmail.com
www.dion-ks.com 
Informata rreth publikuesit
Agjensioni DION
Prishtinë
044 147956
Bregu i Diellit [harta]
Abonohu tek ky publikues
Ky profil është i verifikuar
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »