SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet banesa 4 dhomshe 96m² kati 9-te Lagje e Muhaxherve
Çmimi :
€700.00
Kategoria :
Postuar :
3 Dhjetor
Fletë Poseduese :
Po
Dhoma gjumi :
3
Banjo :
2
Madhësia :
96 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Garazh, Kopsht, Ballkon, Parking Privat, Parking Rrugor
ID e produktit :
129369
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet banesa ndertim i Besa Comerc, 4 dhomeshe 96m2, kati 9-te, ne lagjen e Muhaxherve. Banesa ka pamjen nga qendra e qytetit, dhe kete renditje:
- salloni me kuzhine dhe trepezari
- 3 dhoma gjumi
- 2 banjo
- ballkon
- koridor
Qmimi eshte 700 euro per m2.

Agjensioni Dion në Prishtinë
038 520 063, 044 147 956 ose 049 147 956
viber +37744147956
agjensioni-dion@hotmail.com
www.dion-ks.com 
Informata rreth publikuesit
Agjensioni DION
Prishtinë
044 147956
Lagjja e Muhaxherëve [harta]
Abonohu tek ky publikues
Ky profil është i verifikuar
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »