SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet banesa te Nartelit
Çmimi :
€1,100.00
Kategoria :
Postuar :
17 Nëntor '16
Fletë Poseduese :
Po
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Kondicioner, Garazh, Pushimore, Oxhak, Kopsht, Ballkon, Parking Privat, Parking Rrugor
ID e produktit :
129374
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet banesa 97 m2 ne katin e 9 ne Pejton ndertesa e NARTEL'it ne afersi te 44 katshes me qmim te volitshem prej 1100 m2. Banesa ka klimatizim,parket,rroletne alumini,dritare te drurit dhe sistemin qendror te thitheses elektrike. Me sigurim dhe finger print po ashtu n dispozicion jane 4 lifta ,posedojme edhe marreveshje me Termokosin. 045 557-600
Informata rreth publikuesit
Nora
Prishtinë
Pejton [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »