SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Super oferte
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
2 Nëntor
Fletë Poseduese :
Po
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
3
Banjo :
1
Madhësia :
110 m²
ID e produktit :
129386
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Banesa gjendet ne rrugen Rrustem Statovci ne katin e II. Banesa ka siperfaqe prej 110m2 dhe ka kete renditje: nje dhome dite, kuzhine, tri dhoma gjumi, banjo, wc, shpajz dhe ballkon.
Informata rreth publikuesit
ANEM - Real Estate Agency
Prishtinë
038232211
Lagjja e Muhaxherëve [harta]
Abonohu tek ky publikues
Ky profil është i verifikuar
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »