SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
IPET SHTEPIA ME QIRA NE "MARIGONA RESIDENCE"
Çmimi :
€1,300.00
Kategoria :
Postuar :
Dje 20:48
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
3
Banjo :
3
Madhësia :
260 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Oxhak, Ballkon, Parking Privat, Shteg në Oborr, Parking Rrugor
ID e produktit :
129433
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Kati 1 / Qëndrim ditor dhe Kuzhinë - 87m² Mobiluar në mënyrë bashkohore nga markat më të njohura Italiane. Kuzhinë moderne me të gjitha pajisjet si dhe me zonë leximi pranë Kaminit.
Kati 2 / Përbëhet nga 3 Dhoma gjumi dhe 2 Banjo. Njëra nga dhomat mund te kthehet ne zyre/hapsirë pune. Dy dhomat tjera janë gjithashtu të mobiluara dhe të gatshme për t'u vendosur.
Bodrumi / Hapësirë 87m² shtruar me pllaka qeramike e cila posedon edhe nje banjo. E përshtatshme per hapësirë pune apo fitnesi. Ka qasje direkte edhe nga oborri.

Shtëpia është e sapo mobiluar dhe pabanuar më parë. Përdoret sistemi më i ri i ngrohjes dhe është shumë efiçient. Gjithashtu shtëpia ndodhet shumë afër Çarshisë.

Çmimi: 1500 € Brutto
1300 € Netto

Kontakti:
Real Estate IMOBANIMI
Tel 045 951358
Viber 049 882380
imobanimi@gmail.com
Informata rreth publikuesit
Da Vinci Real Estate
Prishtinë
045 951 358
Marigona Residence [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »