SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet lokal 50m2 dhe bodrum 80m2 afer 4 llullave!Delta
Çmimi :
€130,000.00
Kategoria :
Postuar :
Sot 14:13
Madhësia :
130 m²
ID e produktit :
129437
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Lokali ndodhet buze rruges eshte ndertim i ri,shiten bashkerisht jo ndaras,cmimi 130 mije(I diskutueshem).Informata 044 249 654(viber)
Informata rreth publikuesit
Agjensioni DELTA
Prishtinë
+37744249654
Dodona [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »