SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
VR REAL ESTATE AGENCY BANESA ME QIRA LAGJE SPITALIT
Çmimi :
€160.00
Kategoria :
Postuar :
Sot 11:32
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
1
ID e produktit :
129447
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Lëshohet shtëpia ( me sistem banesor ) me qira e cila gjendet në qytetin : Prishtinë , lagje : Lagje Spitalit ( afër EULEX -it) , kati i i parë ( I ) .
Renditja : Një dhomë gjumi , një dhomë dite , kuzhina , koridori dhe banjo .
Çmimi : 160 €
Tel :044 260 024
Tel:044 801 069
Email:info@vrestate.info
Informata rreth publikuesit
VR REAL ESTATE AGENCY
Prishtinë
+37744 361 782
Lagjja e Spitalit [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »