SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
VR REAL ESTATE AGENCY BANESA ME QIRA DRAGODAN
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
Dje 12:18
Mobilimi :
Pamobiluar
Dhoma gjumi :
3
Banjo :
2
ID e produktit :
129449
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Lëshohet banesa me qira e cila gjendet në qytetin : Prishtinë , lagje : Dragodan ( afër Komunës ) , kati i pestë ( V )
Renditja : Dy dhoma gjumi , salloni me kuzhinë , koridori , dy banjo , dhe ballkon.
E pa mobiluar vetëm kuzhina vendeoset.
Çmimi : Me marrëveshje .
Tel : 044 361 782
Tel : 049 349 305
Tel : 044 100 036
Informata rreth publikuesit
VR REAL ESTATE AGENCY
Prishtinë
+37744 361 782
Dragodan / Arbëri [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »