SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet dhe lëshohet lokali me qera në lagjen Dragodan/Arbëri
Çmimi :
€44,400.00
Kategoria :
Postuar :
Dje 11:12
Madhësia :
37 m²
ID e produktit :
129474
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet dhe lëshohet lokali me qera në lagjen Dragodan/Arbëri me siperfaqe prej 37.000m2

çmimi i qeras:: 250Euro
çmimi i shitjes: 1200Euro per m2

Nr.kontaktues: 044/670-608
044/301-283
Të gjitha shpalljet tona mund t'i gjeni tek:
E-mail:ylli.kos@live.com ose Agjencioni YLLI
Informata rreth publikuesit
Agjencioni Ylli
Prishtinë
044670608
Dragodan / Arbëri [harta]
Abonohu tek ky publikues
Ky profil është i verifikuar
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »