SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
41m2
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
12 Maj '17
Fletë Poseduese :
Po
Mobilimi :
Pamobiluar
Dhoma gjumi :
1
Banjo :
1
Madhësia :
41 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Garazh, Oxhak, Kopsht, Ballkon, Parking Privat, Shteg në Oborr, Parking Rrugor
ID e produktit :
129476
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shes banesën 41m2 , banesa ka : 1 Sallon ,1 Dhomë të gjumit , Kuzhinë , Banjo dhe Ballkon.

Kati i 9 s

Banesa gjindet në kompleksin Afaris Banesor "Dafina" Bregu i Diellit Objekti 4/5 "BANESAT E STANDARDIT"

Ngrohje Qëndrore 24h

Ujë sanitar 24h, Mirëmbajtje të vazhdushme.
Sipërfaqja llogaritet NETO .


049 366 222
049 564 562
Informata rreth publikuesit
Taulant
Prishtinë
049564562
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »