SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shes banesa ne PRISHTINE dhe Gjilan
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
10 Maj '17
Mobilimi :
Pamobiluar
Dhoma gjumi :
1
Madhësia :
1 m²
ID e produktit :
129478
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shes banesa me dimensione te ndryshme ne PRISHTINE dhe GJILAN..banesat jane te invesitorve.punkryrsve.pronarve te tokave etj....mati 1(ROYAL...ROYAL CITY...BLINI..KAWA...CIMA...BESA COMERC...3D PROJECT...3B PROJECT...NDERTIMI A...POZHEGU...M&B PROJECT...VG CONSTRUKCION...NURA GRUP.ALBVIZION.. HOXHA GROUP...DERVISHOLLI...ARKOS....VLLEZRIT ASLLANI...SKANDINAVIAN....PUHIZA...PRINCESHA...emshir(RIERA...BLERTI.. ALBIONI...ILIAN central construkcion....KONAKU...EXDC...qender PRIME GROUP....tophane ALBIMONI...mahalla e muhaxherve TRIO...POZHEGU....ndersa ne GJILAN (M&Bproject)...gjithashtu shes TROJE dhe SHTEPI ne vende te nfldryshme te Prishtines...

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Ali
Pristina
045653447
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »