SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Banes Super Luksoze me Qera
Çmimi :
€500.00
Kategoria :
Postuar :
Sot 15:05
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
1
Madhësia :
85 m²
Ekstra :
Kopsht, Ballkon
ID e produktit :
129479
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Banes super luksoze me qera per staf nderkombetar banesa esht moderne dhe exklusive,ka siperfaqe: 85m2 ne katin 5. ,
Banesa ka kët renditje:
Sallon, Kuzhine, .2yTerasa . nderlidhet në të 2y anët e objektit me pamje atraktive (të pa penguar me objekte tjera) full extra me TV Lcd 45 inch, esht ambient i qete dhe tejet modern, Alarm dhe masa te larta sigurie,
Kontakt: 044 442 969 ose 049 556 695
Informata rreth publikuesit
Agjencioni KALABRIA
Prishtinë
377 44 442 969
Parku i Qytetit [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »