SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Pershendetje,Shes shtepine 120m2 me 2.5 ari truall.Shtepja gj
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
21 Korrik '16
ID e produktit :
129490
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Pershendetje,Shes shtepine 120m2 me 2.5 ari truall.

Shtepja gjendet ne Fushe Kosove, 700 meter nga rruga kryesore.

Shtepia ka kete renditje, ne perdhese qendrimi ditor, kuzhine me tryezari si dhe

nje dhome e punes.

Ne kat gjenden dy dhoma te te gjumit per femije dhe dhe nje dhome e gjumit per prinder.

Jane te kryera vetem punet e vrazhda, pjesa e ulluqeve si dhe pllaka e fundit (kulmit) eshte

e izoluar me termoizolim dhe nivelizim.

Cmimi: 35 000 euro.
Informata rreth publikuesit
Mentor
Prishtinë
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »