SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
PËR QIRA - Banesë luksoze në lagjen Arbëria
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
19 Tetor
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
1
Madhësia :
90 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Garazh, Pushimore, Ballkon, Parking Privat, Shteg në Oborr, Parking Rrugor
ID e produktit :
129499
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Ofrohet PËR QIRA Banesë luksoze në lagjen Arbëria në Prishtinë me pamje të papenguar drejt Qytetit

90m² │2 Dhoma gjumi │Garazhë 22m²
▁▁▁
Banesa gjindet në katin e pestë të një objekti të ri të ndërtuar nga Arti Group në lagjen Arbëria në rrugën Ahmet Krasniqi.

Me një sipërfaqe prej 90m², banesa ka shpërndarje shumë të mirë dhe funksionale: Sallon me Kuzhinë, Depo, 2 Dhoma gjumi, Koridor, Banjo.

Për dallim prej banesave standarde në kuadër të objektit, pronari ka bërë investime ekstra në dysheme parket, tavan i varur me ndriqim Led, ngrohje qëndrore Vaillant në dysheme dhe radiator.

Kjo banesë veçohet me pamje fantastike drejt qytetit e cila është sigurtë pasi që i bie mbi kulmin e ndërtesës përballë dhe me mobilje shumë moderne e të kombinuara mirë, garnitura Teleset, kuzhina Binni me elemente Gorenje, TV Grundig etj

Gjithashtu, në çmim përfshihet edhe garazha 22m² ku përveç veturës mund të ndahet edhe hapësira për depo.

Për më shumë informata:

✆ 049 15 16 17
✆ 044 15 16 17 [+Viber]
✉ info@kompas-ks.com
🌐 www.kompas-ks.com 

Kompas Patundshmëri

#kompas #patundshmeri #arberi #prishtine #apartment #rent #arberia #pristina
Informata rreth publikuesit
Kompas Patundshmëri
Prishtinë
044/049 151617
Dragodan / Arbëri [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »