SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet Apartament, Rezidenca Magnet, Tirane
Çmimi :
€54,300.00
Kategoria :
Postuar :
27 Korrik '16
Fletë Poseduese :
Po
Mobilimi :
Pamobiluar
Dhoma gjumi :
1
Banjo :
1
Madhësia :
68 m²
ID e produktit :
129528
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Apartament 1+1 67,9 m2 ofron zgjidhje funksionale te apartamentit duke maksimalizuar komoditetin në një siperfaqe të reduktuar. Llozha ofron sasine e dritës së nevojshme si dhe mundesinë e shfrytëzimit dhe nga dhoma e gjumit.

A; Rr. Frosina Plaku, Tirane
Informata rreth publikuesit
Ester
0698360268
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »