SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet Banesa ne sheshin Zahir Pajaziti
Çmimi :
€100,000.00
Kategoria :
Postuar :
Sot 13:10
Fletë Poseduese :
Po
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
1
Banjo :
1
Madhësia :
51 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Pushimore, Pishinë, Kopsht, Ballkon, Shteg në Oborr
ID e produktit :
129529
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet Banesa ne sheshin Zahir Pajaziti

Banesa eshte e pozicionuar ne Katin e trete te nje ndertese te vjeter, ku perveq dyshemese te gjitha pjeset tjera i ka te renovuara.

Banesa posedon 51.8 m2. Ne kete metrazh jane te organizuara mire Salloni me kuzhine ndaras, dhoma e prinderve, Banjo dhe nje teras e madhe.

Çmimi sipas marrveshjes.

Per info tjera:
Tel: 045 410 363
Viber: +38649 60 62 60

Ju mirepresim!
Informata rreth publikuesit
Veton
Mitrovicë
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »