SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet Apartament 2+1, Rezidenca Magnet, Tirane
Çmimi :
€74,300.00
Kategoria :
Postuar :
27 Korrik '16
Fletë Poseduese :
Po
Mobilimi :
Pamobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
2
Madhësia :
93 m²
ID e produktit :
129532
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Apartament 2+1 ka nje organizim racional po pa cënuar funksionalitetin e organizimit planimetrik. Pjesa e dites ka nje transparence nga te dy anët duke I dhënë dritë dhe ajrim optimal.
A; Rr. Frosina Plaku, Tirane
Informata rreth publikuesit
Ester
0698360268
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »