SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet Apartament 3+1, Rezidenca Magnet, Tirane
Çmimi :
€103,800.00
Kategoria :
Postuar :
22 Korrik '16
Fletë Poseduese :
Po
Mobilimi :
Pamobiluar
Dhoma gjumi :
3
Banjo :
2
Madhësia :
131 m²
ID e produktit :
129538
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Apartament 3+1 me sipërfaqe prej 130,5m². Ideal per ato që kane nevoje për më shumë komoditet. I orientuar nga jugu dhe me ndricim optimal ne cdo dhomë. Ka një ndarje të qartë funksionale që krijon një zonim te mirë të pjesës së natës me atë të ditës ne menyrë që të krijojë me shumë intimitet.
Informata rreth publikuesit
Ester
0698360268
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »