SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shtëpi 385m2 në shitje në Lagjen Qëndresa-Veterrnik.
Çmimi :
€280,000.00
Kategoria :
Postuar :
Sot 11:33
Fletë Poseduese :
Po
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
6+
Banjo :
6+
Madhësia :
385 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Kondicioner, Garazh, Pushimore, Oxhak, Kopsht, Ballkon, Parking Privat, Shteg në Oborr, Parking Rrugor
ID e produktit :
129556
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shtëpi 385m2 në shitje në Lagjen Qëndresa-Veterrnik.
Shtëpia gjendet në lagjen Qëndresa, mbrapa Bau Marktet. Shtëpia ka gjithsej 8 ari truall, është 2 katëshe B+P+1+nënkulm, ka një investim ekstra si dhe SHITET E MOBILUAR.
Shtëpia ka këtë renditje:
- Bodrumi

- Përdhesa:
1. Sallon
1. Dhomë gjumi (me banjo)
1. Kuzhinë
1. Hapësire me tavolinë buke (Trepezari)
1. Dhomë pune (me WC)
1. WC
1. Shpajz
1. Depo (hapësirë për kalda të ngrohjes qëndrore)
2. Terasa
1. Garazhë
2. Vend Parking
Oborri me 6 ari

-Kati i I-rë:
4. Dhoma gjumi (3 master bedroom)
1. Utiliti
3. Ballkona

Agjensioni për Patundshmëri
Pro Real Estate

038/733-644
049/636-333 ; 044/636-334
www.pro-rks.com  
e-mail: info@pro-rks.com
Adresa: Bulevardi Bill Klinton nr.35 - Te Santea (mbrapa Albi-market).

Pro Real Estate
Informata rreth publikuesit
Agjensioni PRO REAL ESTATE
Prishtinë
044636334
Veternik [harta]
Abonohu tek ky publikues
Ky profil është i verifikuar
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »