SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Banesë PENT HOUSE 330m2 me qira në Dragodan-Arbëri.
Çmimi :
€1,600.00
Kategoria :
Postuar :
Dje 15:52
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
3
Banjo :
4
Madhësia :
330 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Kondicioner, Garazh, Pushimore, Oxhak, Tarracë Kulmi, Ballkon, Parking Privat, Parking Rrugor
ID e produktit :
129557
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Banesë PENT HOUSE 330m2 me qira në Dragodan-Arbëri.
Banesa gjendet në lagjen Dragodan në objektin e ndërtuar nga kompania e ndërtimit TREGTIA, ka gjithsej 230m2 banim si dhe 100m2 Terasë me pamje shumë të bukur kah qyteti, është tërësisht e mobiluar EKSTRA, ka kushte shumë të mira për jetesë si dhe është në katin e VIII-të.
Banesa gjithashtu ka edhe sistemin e klimatizimit si dhe ventilimit në çdo dhomë, e që mund të kontrollohet për secilën dhomë veçant

Banesa ka këtë renditje:
1. Sallon me dy ambiente
3. Dhoma gjumi (2 master bedroom)
1. Dhomë pune
1. Kuzhinë me trepezari
3. Banjo (2 në master bedroom)
2. Ballkona
1. Terasë 100m2 (me jakuzzi)
1. Shpajz
1. WC
1. Garazhë

Agjensioni për Patundshmëri
Pro Real Estate

038/733-644
049/636-333 ; 044/636-334
www.pro-rks.com  
e-mail: info@pro-rks.com
Adresa: Bulevardi Bill Klinton nr.35 - Te Santea (mbrapa Albi-market).

Pro Real Estate
Informata rreth publikuesit
Agjensioni PRO REAL ESTATE
Prishtinë
044636334
Dragodan / Arbëri [harta]
Abonohu tek ky publikues
Ky profil është i verifikuar
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »