SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Banese me qera komplet e mobiluar MATI 1
Çmimi :
€250.00
Kategoria :
Postuar :
22 Nëntor
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
1
Madhësia :
76 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Kondicioner, Ballkon, Parking Privat, Parking Rrugor
ID e produktit :
129565
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Leshoj banese me qira ne rrugen B, Mati 1, e mobiluar ne teresi 76m2
Banesa posedon:
- sallonin me kuzhin,
- dy dhoma gjumi,
- koridorin,
- banjon dhe
- ballkonin
Me qmim 250euro, preferohen familjare

Kontakt_WhatsApp_Viber:
045/ 19 00 19 & 045/ 641 794
Informata rreth publikuesit
Arber
Prishtinë
045 190019
Mati 1 [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »