SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
(QIRA) BANESE KOMODE MBRAPA TEATRIT_TEB-it
Çmimi :
€300.00
Kategoria :
Postuar :
Sot 10:27
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
1
Madhësia :
80 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Kondicioner, Ballkon, Parking Privat, Parking Rrugor
ID e produktit :
129566
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Leshoj banese me qira mbrapa teatrit, 80m2 e mobiluar
banesa posedon
- Sallon me kuzhine,
- dy dhoma te fjetjes,
- shpajz,
- ballkon,
- banjo
- ,korridor

Kontakt_WhatsApp_Viber
045 19 00 19 dhe 045 641 794
Informata rreth publikuesit
Arber
Prishtinë
045 190019
Sllovenia Sportit [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »