SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
AGEMCY HOME VIP Shet Banesen prej 89m2 ne katin e 7. Vetem 650 Euro per m2 ndertim i ri me kushte profekte per jetes me te gjitha kushtet
Çmimi :
€650.00
Kategoria :
Postuar :
11 Korrik
Fletë Poseduese :
Po
Mobilimi :
Gjysmë Mobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
2
Madhësia :
89 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Kondicioner, Garazh, Pushimore, Oxhak, Kopsht, Ballkon, Parking Privat, Shteg në Oborr, Parking Rrugor
ID e produktit :
129571
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
AGEMCY HOME VIP Shet Banesen prej 89m2 ne katin e 7.
Vetem 650 Euro per m2
Kemi per shitje banesen ndertim i ri e posa ndertuar qe nodhet ne katin e 7 dhe ka nje siperfaqe prej 89m2 dhe ka nje renditje shum te bukur dhe esht e ndertuar me cilesi shum te lart .
Renditja e Baneses eshte
- Sallon me Kuzhin
- Dhom te fjetjes
- Dhom te fjetjes
- Koridor
- Banjo madhe
- + WC ndaras ekstra
- Ballkon { teras} shum bukur te madhe
Banesa posedon nxemje qendrore
Banesa posedon dhe lift
Banesa posedon sigurim 24/or
Banesa posedon rezervar per uj 24/or
Banesa posedon Der te hyrjes Blind .
Banesa posedon Parking per vetur .
Banesa posedon Lojra per femi park per femi
Andaj ju qe deshironi nje Banes ne katin e Par me dy dhoma gjumi me nje kfalitet shum te te larte mos hezitoni sa me par na kontaktoni me nje super qmim
- kontakti ne Zyret tona .
Nr tel +38649 -699964 Viber ,Tango,WhatsApp
Nr tel +37744-699964 Viber ,Tango,WhatsApp
Nr tel +38269-505105 Viber .
Facebook Ornela Gashi
Skype Agency-home-vip@hotmail.com
Add Email Agency-home-vip@hotmail.com
Informata rreth publikuesit
AGENCY HOME VIP
Pejë
+38649699964
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »