SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
AGEMCY HOME VIP Shet Banesen prej 56m2 ne katin e 6 Vetem 39mij Euro
Çmimi :
€39,000.00
Kategoria :
Postuar :
20 Shtator '17
Fletë Poseduese :
Po
Mobilimi :
Gjysmë Mobiluar
Dhoma gjumi :
1
Banjo :
1
Madhësia :
56 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Garazh, Oxhak, Ballkon, Parking Privat, Parking Rrugor
ID e produktit :
129574
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
AGEMCY HOME VIP Shet Banesen prej 56m2 ne katin e 6
Vetem 39mij Euro
Kemi per shitje banesen ndertim i ri e posa ndertuar qe nodhet ne katin e 6 dhe ka nje siperfaqe prej 56m2 dhe ka nje renditje shum te bukur dhe esht e ndertuar me cilesi shum te lart .
Renditja e Baneses eshte
- Sallon me Kuzhin
- Dhom te fjetjes
- Koridor
- Banjo madhe
- Ballkon { teras} shum bukur
Banesa posedon nxemje qendrore
Banesa posedon dhe lift
Banesa posedon sigurim 24/or
Banesa posedon rezervar per uj 24/or
Banesa posedon Der te hyrjes Blind .
Banesa posedon Parking per vetur .
Banesa posedon Lojra per femi park per femi
Andaj ju qe deshironi nje Banes ne katin e Par me dy dhoma gjumi me nje kfalitet shum te te larte mos hezitoni sa me par na kontaktoni me nje super qmim
- kontakti ne Zyret tona .
Nr tel +38649 -699964 Viber ,Tango,WhatsApp
Nr tel +37744-699964 Viber ,Tango,WhatsApp
Nr tel +38269-505105 Viber .
Facebook Ornela Gashi
Skype Agency-home-vip@hotmail.com
Add Email Agency-home-vip@hotmail.com
Informata rreth publikuesit
AGENCY HOME VIP
Pejë
+38649699964
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »