SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Super OferteBanese me qira_Hotel Sirius
Çmimi :
€300.00
Kategoria :
Postuar :
18 Nëntor
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
1
Madhësia :
65 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Kondicioner, Ballkon, Parking Privat, Parking Rrugor
ID e produktit :
129575
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Leshoje banesen me qira e mobiluar te Sllovenia Sporti 65m2, ndertim i ri me lift, uje dhe rryme 24ore, kati i 4
Banesa posedon:
- dy dhoma gjumi
- dhome dite me kuzhin
- ballkon
- koridor
- banjo
Qmim 300euro

Kontakt_WhatsApp_Viber:
045/ 19 00 19 & 045 641 794
Informata rreth publikuesit
Arber
Prishtinë
045 190019
Sllovenia Sportit [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »