SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet banesa ne qender te qytetit 61m2
Çmimi :
€38,000.00
Kategoria :
Postuar :
2 Gusht '16
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
1
Banjo :
1
Madhësia :
61 m²
ID e produktit :
129583
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet banesa 61m2 ne qender te qytetit ferizaj te kino bar ish(bioskopi) ne katin e 3 te banimit esht e mobiluar. Sallon+kuzhin+Dy ballkona dhom te gjumit dhe banjo. Viber. +420775967567 tel. 049699688Postuar nëpërmjet celularit. Ndrrim i mundshem.
Informata rreth publikuesit
Xxx
Ferizaj
049699688
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »