SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet banesa 3 dhomshe 72m2, kati 2, ne Qender
Çmimi :
€78,000.00
Kategoria :
Postuar :
18 Janar
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
1
Madhësia :
72 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Ballkon, Parking Rrugor
ID e produktit :
129590
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet banesa 72.5m2 netto, kati 2-te, mbrapa restorantit De Rada afer Qendres, ne lagjen Tophane, ndertim i Dardania Company. Banesa është e rehatshme dhe funksionale, e mobiluar, nxemje qendrore. Banesa ka kete perberje:
- qendrimi ditor
- kuzhine e trapezari
- 2 dhoma te fjetjes
- banjo
- koridor
- ballkon
Shitet komplet me mobilje.
Qmimi është 78.000 euro, qmimi pak i diskutushem.

Agjensioni Dion
038 520 063, 044 147 956, 049 147 956
viber : 0037744147956
agjensioni-dion@hotmail.com
www.dion-ks.com 
Informata rreth publikuesit
Agjensioni DION
Prishtinë
044 147956
Tophane [harta]
Abonohu tek ky publikues
Ky profil është i verifikuar
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »