SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet banese ne Golem
Çmimi :
€500,000.00
Kategoria :
Postuar :
23 Korrik '16
Fletë Poseduese :
Po
Mobilimi :
Gjysmë Mobiluar
Ekstra :
Kondicioner, Garazh, Kopsht, Ballkon
ID e produktit :
129618
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
shitet banese ne golem 7 minuta larg plazhit 3 kate banimi me 210 m secili plus papafingo me 2 dhoma plus kati i pare me 2 ambjente per aktivitet privat.ne total 500.000€ ,cmimi i diskutushem,shiten dhe hyrje te vecanta.NR i cel 0693533594
Informata rreth publikuesit
Nazmie
Gavran [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »