SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
(QIRA) Leshoj me qera banesen te Mati 1
Çmimi :
€250.00
Kategoria :
Postuar :
Dje 20:51
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
1
Banjo :
1
Madhësia :
65 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Oxhak, Ballkon, Shteg në Oborr, Parking Rrugor
ID e produktit :
129633
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Agjensioni i Patundshmerive "JONI" leshon me qera banesen ne lagjen Mati 1, te shkolla Pavarsia.
Banesa eshte ne katin e 5-te dhe e gatshme per Banim.
Ka sallon, kuzhine, banjo, dhome gjjumi, WC dhe terrase

Na kontaktoni :
+377 45 685 000
+386 49 537 532
Informata rreth publikuesit
Enis
Prishtinë
045-685-000
Mati 1 [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »