SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Kerkojm banes me qira
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
23 Korrik '16
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
1
ID e produktit :
129645
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Kerkojm banes Apo shtepi me qira Shtepia Apo banesa duhej te jet e Mobiliar dhe jo afer rruges krysore jemi vete dy persona (burr dhe grua) jemi serjoz Me kontaktojni ne viber +38649166837 deri me Daten 24.07.20016 ju flm

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Naki
Prishtinë
049166837
Te Apollonia [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »