SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Leshojm objekti me qira 1504 m2 gjith invertarin
Çmimi :
€6,300.00
Kategoria :
Postuar :
6 Dhjetor
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
6+
Banjo :
6+
Madhësia :
1504 m²
ID e produktit :
129648
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Objekti ka 1504m2 gjith invertarin e gatshem munt te behen dhe ndryshime per gjithqka me shum rreth objektit na kontaktoni ne nr.044 500 31o
Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Ibra
Prishtinë
044449605
Tokbashqe [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »