SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
SHITET SHTEPIA ME DY HYMJE DHE ME 3.5 ARI OBORR
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
23 Korrik '16
Dhoma gjumi :
3
Banjo :
2
Madhësia :
300 m²
ID e produktit :
129652
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet: Shtepia e re e gatshme me dy hymje
Kuadratur: 300 m2
Oborri: 3.5 ari
Eshte e kompletuar me infrastrukture si: ujesjelles + pus 50m thellesi, kanalizim, kabllovik,etj.
Lokacioni : Rr. Bilall Shala
Sqarim: Kati i pare: sallon, kuzhine, banjo+wc.
Kati i dyte: 3 dhoma+ banjo
Kati i trete: sallon

CMIMI SIPAS MARREVESHJES
Nr. kontaktues: 044/755-885
Informata rreth publikuesit
Lumi
Ferizaj
044755885
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »