SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet banesa 2 dhomeshe ne Qender
Çmimi fillestar :
€83,000.00
Ju kurseni :
€2,000.00 (3% zbritje)
Çmimi :
€81,000.00 Çmimi rritet në €83,000.00 pas:
Kategoria :
Postuar :
21 Tetor
Fletë Poseduese :
Po
Dhoma gjumi :
1
Banjo :
1
Madhësia :
40 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Ballkon
ID e produktit :
129677
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet banesa 2 dhomeshe ne Qender me siperfaqe prej 40m2 me dokumentacion ,ndersa faktike afer 50m2 dhe gjindet ne katin e dyte. Banesa nuk ka asnje zgjerim. Banesa ka 2 dhoma, kuzhinen me tryezari, korridorin, banjon,2 ballkona kah rruga kryesore, Banesa eshte ideale per zyre.Banesa ka nxemje qendrore. Çmimi:83000 EURO
Informata rreth publikuesit
IMMOSTAR
Prishtinë
045 824 756
Qendër [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »