SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet toka me siperfaqe 300 m2 afer Qtu-se
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
24 Korrik '16
Fletë Poseduese :
Po
Madhësia :
300 m²
ID e produktit :
129691
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet toka me siperfaqe 300 m2 ne Lagjen Lura afer Qtu-se. Toka eshte me certifikate te rregullt pronesie, me tubat e ujit nen toke te rregulluara dhe me energjine elektrike te rregulluar ne rast ndertimi te ndonje objekti.Cmimi eshte 60 euro m2 ( cmimi i diskutueshem)

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Endri
Dortmund
0675520446
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »