SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shiten banesat ne Gjakove
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
24 Korrik '16
Fletë Poseduese :
Po
Mobilimi :
Pamobiluar
Dhoma gjumi :
3
Banjo :
1
Madhësia :
85 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Garazh, Pushimore, Tarracë Kulmi, Ballkon, Shteg në Oborr, Parking Rrugor
ID e produktit :
129720
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Ne qender te Gjakoves perball objektit te vives , shiten banesat 3 dhomeshe me madhesia 83 m dhe 85 m, ndertim kualitativ ,punimet perfundojne e banesat jane te gatshme per banim ne fund te vitit ,
Kontaktet ne telefon 044/ 749 -750 ne Viber dhe Whatsapp +386-49785200 ,diteve te punes prej ores 17:00 - 22:00,kurse te shtunen e te dielen nga 10:00 -22:00
Informata rreth publikuesit
Henor
Prishtinë
045-379-380
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »