SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet banesa me garazhde gratis
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
28 Korrik '16
ID e produktit :
129748
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet banesa e mobiluar ne lagjen Emshir, kompleksi EXDC, Prishtine. Banesa me hapesire 57m2, gjindet ne katin e pare dhe shitet plotesisht e mobiluar. Cmimi: 57,000. Garazhda jipet gratis.

Per me shume informata si dhe per vizite baneses, ju lutem kontaktoni ne: 049189037
Informata rreth publikuesit
Indira
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »