SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet Apartament, Rezidenca AnA, Tirane
Çmimi :
€170,000.00
Kategoria :
Postuar :
25 Korrik '16
Fletë Poseduese :
Po
Mobilimi :
Pamobiluar
Dhoma gjumi :
3
Banjo :
2
Madhësia :
156 m²
ID e produktit :
129763
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Apartamenti është 3+1 me sipërfaqe 156.4 m² dhe dhe pozicionohet në pjesën veriore dhe jugore duke siguruar ajër të pastër gjatë gjithë ditës dhe një pamje të mrekullueshme nga mali i Dajtit dhe kodrat e liqenit.

Është i organizuar me tre dhoma gjumi, një sallon, dy tualete dhe dy balkone.

Salloni është i bollshëm dhe perfshin pjesën e ndenjes, kendin e gatimit, ngrënien dhe ka dalje në ballkon. Ballkoni është i bollshëm dhe mund të vendosësh lule natyrale ose një tavolinë ku mund të shijosh një kafe apo çaj.

Njëri tualet ndodhet në hyrje të apartamentit për të ofruar akses më të mirë nga salloni dhe dhomat e gjumit, ndërsa tualeti tjetër ndodhet në dhomën matrimoniale për t’i siguruar çiftit gjithë komfortin e nevojshëm.

Ky apartament ka dalje në tarracë.
Informata rreth publikuesit
Ester
0698360268
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »