SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet Apartament, Rezidenca AnA, Tirane
Çmimi :
€199,000.00
Kategoria :
Postuar :
25 Korrik '16
Fletë Poseduese :
Po
Mobilimi :
Pamobiluar
Dhoma gjumi :
3
Banjo :
2
Madhësia :
400 m²
ID e produktit :
129764
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Apartamenti është 4+1 me sipërfaqe 203.7 m² dhe pozicionohet në pjesën veriore, jugore dhe perëndimore duke siguruar ajër të pastër dhe ndriçim gjatë gjithë ditës dhe ofron një pamje të mrekullueshme nga mali i Dajtit, kodrat e liqenit dhe nga e gjithë Tirana.

Në qoftë se jeni një familje e madhe dhe po kërkoni një apartament të mirëorganizuar, komod, të ngrohtë, të ndriçuar, me pamje të bukur, atëherë ky është pikërisht apartamenti që ju nevojitet. Është i organizuar me një sallon të madh, 2 dhoma gjumi matrimoniale dhe 2 për fëmijë, tre ballkone dhe tre tualete.

Salloni është një nga sallonet me formën më interesante në gjithë kompleksin, që të lejon konceptimin dhe mobilimin e një interieri modern dhe të veçantë. Ka një hapësirë të madhe dhe ka dalje në dy ballkone. Ballkonet janë të bollshme dhe të lejojnë të vendosësh një tavolinë ku mund te konsumosh mëngjesin ose darkën mes ajrit të pastër dhe pamjes së mrekullueshme, ose të shijosh një caj apo kafe.

Të dyja dhomat matrimoniale kanë tualete dhe dalje në ballkon. Tualeti tjetër ndodhët në hyrje të apartamentit për të ofruar akses më të mirë nga salloni dhe nga dhomat e gjumit. Ajo që i shton shumë vlerë këtij apartamenti është se të tre tualetet janë me ajrim natyral.
Informata rreth publikuesit
Ester
0698360268
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »