SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet Dyqan, Rezidenca AnA, Tirane
Çmimi :
€144,000.00
Kategoria :
Postuar :
25 Korrik '16
Madhësia :
190 m²
ID e produktit :
129781
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Qyteti Studenti” eshte nje nga pikat me te gjalla e me te gezueshme te Tiranes. Ky kompleks, me strukturen e vet te vecante, me diferencat ne lartesi, me hapesiren komerciale qe shtrihet ne disa nivele dhe me pamjen e kendshme, do te jete vendi perfekt per aktivitete sherbimesh. Hapesirat e rregulluara perreth, oborret dhe gjelberimi u shtojne ketyre hapesirave marrdhenien e nevojshme me natyren dhe driten.
Informata rreth publikuesit
Ester
0698360268
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »