SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet Dyqan, Rezidenca AnA, Tirane
Çmimi :
€53,000.00
Kategoria :
Postuar :
25 Korrik '16
Madhësia :
91 m²
ID e produktit :
129783
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Vendndodhja e kompleksit dhe struktura e tij e vecantë, së bashku me pamjen e këndshme, të ofrojnë vendin perfekt për aktivitete shërbimesh. Hapësirat përreth, të sistemuara dhe të gjelbëruara, u mundësojnë këtyre të fundit, marrëdhënien e nevojshme me dritën dhe natyrën.
Informata rreth publikuesit
Ester
0698360268
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »