SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet Garazh, Rezidenca AnA, Tirane
Çmimi :
€10,000.00
Kategoria :
Postuar :
25 Korrik '16
Madhësia :
40 m²
ID e produktit :
129798
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Me një projekt unik në garazhe dhe me përvojë në projektimin dhe menaxhimin e tyre, Kontakt sjell cilësinë e ambienteve ndihmëse për banim. Me një përshtatje të shkëlqyer të terrenit, ndërtesa shfrytëzon pjerrësinë për të lehtësuar aksesin në parkime gjatë gjithë gjatësisë.
Informata rreth publikuesit
Ester
0698360268
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »